Bavlněná nástěnná dekorace Kave Home Leshy – přírodní kousek do vašeho interiéru!

Vyrobena ze 100% bavlny, nástěnná dekorace Leshy od značky Kave Home představuje perfektní prvek k ozdobení dětského pokoje. Své jemné a příjemné materiálové složení zaručují dokonalou harmonii s přírodou a skvěle zapadne do jakéhokoliv prostředí. Bavlna jako materiál je velmi lehká, takže na stěnu ji snadno pověsíte.

Oh happy place

Barevný motiv domku se stromem, pod kterými najdete anglický nápis Oh happy place, ve vás vzbudí pozitivní a uklidňující pocity. Tento výraz vyjadřuje štěstí, pohodu a spokojenost s místem, kde se právě nacházíte.

Dekoraci na zeď snadno pověsíte pomocí provázku, který je její součástí. Můžete ji umístit na místo, kde je hodně světla, nebo ji doplnit o další přírodní prvky, jako jsou květiny, rostliny nebo kameny. Díky tomu vytvoříte harmonický celek a zároveň působíte velmi přirozeně. Bavlněná nástěnná dekorace je perfektním doplňkem do každého interiéru.

Nástěnná dekorace Kave Home Leshy

Díky svému jednoduchému, ale efektnímu designu se tato bavlněná nástěnná dekorace hodí do každého prostoru. Pokud hledáte něco, co dokáže ozvláštnit váš interiér a zároveň vám přinést pocit pohody a klidu, potom je toto to pravé pro vás. S nástěnnou dekorací Leshy od značky Kave Home si můžete být jisti, že přivedete do svého domova něco přírodního, krásného a originálního.

Nástěnná dekorace Kave Home Leshy

S tímto přírodním kouskem na zdi budete mít šťastné místo v každém rohu vašeho bytu!

Pokud vás zaujala bavlněná nástěnná dekorace Kave Home Leshy a rádi byste ji měli u sebe doma, doporučujeme nákup na stránkách Isolund.cz. V nabídce najdete různé rozměry a motivy dekorací i mnoho dalších produktů pro váš domov.

Publikováno
V rubrikách LIBFI