Béžová postel Meise Möbel Massello s matrací pro pohodlný spánek na dvoulůžku 160 x 200 cm

Čalouněná postel Massello od německé značky Meise Möbel vyzařuje lehkost díky štíhlým nohám, které jsou vyrobeny z dubového dřeva a čistou eleganci díky jednoduchému designu prošívaného látkového čalounění. Postel se hodí pro každý moderní interiér a dokáže pozvednout vzhled každé ložnice.

Praktické prvky postele

Postel je vizuálně atraktivní, ale má i praktické prvky, například kvalitní matraci, která je součástí balení. To je pro majitele postele velký benefit, protože nemusí hledat vhodnou matraci, ale má ji připravenou přímo u postele. Matrace v tomto setu je 7 zónová s taštičkovými pružinami (TTFK 350*) s optimální přizpůsobivostí tělu a vynikající bodovou elasticitou díky citlivým pružinám, které jsou jednotlivě všity do individuálních kapes.

Úroveň tvrdosti matrace je na jedné straně H2 do 80 kg tělesné hmotnosti a na druhé straně úroveň tvrdosti H3 do 120 kg tělesné hmotnosti. To znamená, že tato matrace je vhodná pro širokou škálu lidí a zaručí vám pohodlnou a ergonomickou podporu těla během spánku.

Další informace o posteli a matraci

Postel má rozměr 160 x 200 cm, což je velikost ideální pro dvě osoby a zajistí dostatek prostoru během spánku. Látkové čalounění postele je v barvě béžové a lze ho snadno sladit s dalšími barvami v interiéru. Výška matrace je cca. 20 cm a spolu s postelí vytvoří vynikající kombinaci pro maximální pohodlí během spánku.

Odkaz na produkt najdete zde: https://www.crosta.cz/produkt/bezova-calounena-dvouluzkova-postel-s-matraci-meise-moebel-massello-160-x-200-cm-2

Závěr

Pokud hledáte postel, která bude moderní, elegantní a zároveň nabídne výbornou ergonomii a podporu těla během spánku, je čalouněná postel Massello od Meise Möbel tou správnou volbou. Kvalitní matrace TTFK 350* zaručí pohodlný spánek, jenž je pro zdravý a kvalitní život nezbytný. Vyberte si tuto postel, relaxujte a užívejte si zdravý a kvalitní spánek!

Publikováno
V rubrikách LIBFI