Brandani Sottopiatto – luxusní béžový skleněný talíř s průměrem 32 cm

Vánoce jsou tím pravým obdobím, kdy můžete originálně prostřít stůl. V tom vám pomůže pěkný ubrus, dekorace a především krásné designové nádobí od značky Brandani, které povýší štědrovečerní večeři ještě o stupeň výš. Mezi nejitraktivnější produkty této značky patří bezesporu .

O značce:

Když přijde na stolování, servírování či vaření, značka Brandani dokáže mile překvapit. Vsází na spojení tradičních materiálů jako je kamenina či porcelán s těmi modernějšími. Za originálním designem, který sahá od elegantního vintage stylu až po modernu, stojí parta šikovných italských designérů.

Vysoce kvalitní materiál a precizní zpracování

Brandani Sottopiatto je luxusním skleněným talířem, který okouzlí nejenom svou krásnou béžovou barvou, ale také precizním zpracováním. Talíř je vyroben z odolného borosilikátového skla, které odolává vysokým teplotám i nenadálým impaktům. Je to tedy skleněný talíř, který vydrží a nadchne svou elegancí i velmi náročné zákazníky.

Designový kousek, který Vás okouzlí svým vzhledem

Brandani Sottopiatto je navíc krásným designovým kouskem, který skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru. Jeho světlá a přitom velmi decentní béžová barva působí velmi elegantně a vkusně. Skvěle se hodí k minimalistickému zařízení, ale určitě zaujme i v interiéru, který je laděný v romantickém stylu.

Univerzální talíř, který využijete na mnoho příležitostí

Brandani Sottopiatto není jenom krásným doplňkem, ale také velmi praktickým kusem nádobí. Je univerzální a využijete ho na mnoho příležitostí. Hodí se například jako podtalíř pod různé mističky, ale také jako dekorační prvek na stole. Využijete ho tedy jak při slavnostním stolování, tak při každodenních jídlech.

Koupit na Velký Nábytek

Brandani Sottopiatto si můžete zakoupit na webu Velký Nábytek. Tento eshop nabízí široký sortiment kvalitního nábytku a doplňků, které jsou skvělým dárkem pro Vaše blízké nebo i pro Vás samotné. Na stránkách najdete mnoho dalších talířů a nádobí od značky Brandani, ale i od dalších světových výrobců.

Brandani Sottopiatto - luxusní béžový skleněný talíř s průměrem 32 cm

Zkrátka, je skvělou volbou pro ty, kteří hledají praktický a zároveň designový doplněk do svého domova. Vybrat si ho můžete na webu Velký Nábytek, kde si navíc můžete vybrat z mnoha dalších nápaditých kousků od této vynikající značky.

Publikováno
V rubrikách LIBFI