Designové keramické umyvadlo MEXEN ROSA na tmavě šedé desce

Koupelna je jedním z nejdůležitějších míst v každém domě, proto by měla být zařízena stylově a moderně. Jedním z hlavních doplňků je určitě umyvadlo, které by mělo být nejen praktické, ale také esteticky působivé. Proto bych Vám chtěla představit keramické umyvadlo MEXEN ROSA na tmavě šedé desce, které určitě přitahuje pozornost a dokonale doplňuje celkový styl koupelny.

Vysoká kvalita keramiky

Toto umyvadlo je vyrobeno z vysoce kvalitní sanitární keramiky, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení. Díky keramice je umyvadlo snadno udržovatelné a velmi hygienické.

Moderní design a šedá barva

Mexen ROSA je moderní a elegantní umyvadlo, které skvěle zapadne do každé moderní interiérové koupelny. Tmavě šedá matná barva umyvadla dokonale ladí s jinými doplňky v koupelně a vytváří stylový celkový dojem.

Technická data

Toto umyvadlo má rozměry 50,5×40,5×14 cm a je určeno pro umístění na desku. Nepotřebuje přepadový otvor ani otvor pro baterii, takže jeho instalace je velmi jednoduchá. Umyvadlo neobsahuje ochranný povlak.

Pokud hledáte moderní a stylové umyvadlo, které bude skvěle ladit s celkovým stylem koupelny, je Mexico ROSA na tmavě šedé desce tou správnou volbou. Kupujte s důvěrou v našem e-shopu.

Pro více informací o tomto výrobku nebo dalších produktech ze série ROSA, klikněte zde:


Keramické umyvadlo na desku MEXEN ROSA tmavě šedé

Umyvadlo na desku Mexen ROSA na tmavě šedé desce

Mexen Rosa

Mimo keramického umyvadla Mexen ROSA na tmavě šedé desce, naleznete v naší nabídce také další sanitární vybavení této špičkové značky. Díky tomu, že se specializujeme na koupelnové doplňky, můžeme Vám nabídnout nejlepší kvalitu za skvělou cenu.

Kupujte keramické umyvadlo Mexen ROSA na tmavě šedé desce se spolehlivou dodávkou přímo na Vaši adresu. Rychlá a bezpečná platba online.

Publikováno
V rubrikách LIBFI