Dopřejte romantiku svým interiérům s nástěnnými hodinami DekorStyle

Originální nástěnné hodiny vyrobené z plastu budou funkční a dekorativní prvek každého interiéru. Pokud hledáte jedinečný kus, který dodá prostoru atmosféru romantiky, může být nástěnné hodiny DekorStyle tím pravým řešením.

DekorStyle nástěnné hodiny Romance 22 cm šedé

Originální design

Design nástěnných hodin dělá z nich výrazný doplněk, který zvýrazní styl vašeho interiéru. Hodiny jsou nabízeny v sedé barvě a mají rozměry 22 x 22 cm, hloubka hodin je 5 cm. Díky svému střídmému designu se hodí do jakéhokoli interiéru.

Funkčnost a praktičnost

Nástěnné hodiny jsou nejen estetickým prvkem, ale plní i funkci praktickou. Hodiny jsou vybaveny kvalitním strojem s japonským pohybem a mají snadno čitelné čísla na ciferníku. Vhodným umístěním hodin lze navíc opticky zvětšit menší místnost.

DekorStyle nástěnné hodiny Romance 22 cm šedé

Vhodný doplněk do interiéru

Originální design hodin je vhodný jak pro interiér v průmyslovém stylu, tak pro minimalistické nebo vintage aranžmá. Hodiny můžete umístit například do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně nebo do kanceláře. Vhodným umístěním hodin se postaráte o to, aby prostor působil útulně a romanticky.

Kde nástěnné hodiny koupit?

Za příznivou cenu nakoupíte hodiny DekorStyle na stránkách nabytekhned.cz. Vyberte si z široké nabídky nástěnných hodin a prohlédněte si další dekorativní prvky, které mohou osvěžit váš interiér.

Publikováno
V rubrikách LIBFI