Dřevěný policový regál s 3 poličkami a rozměry 60 x 54 x 25 cm

Dřevěný policový regál se 3 policemi je ideálním řešením pro ty, kteří potřebují v domácnosti více prostoru pro uložení svých věcí a zároveň touží po stylovém designu. Regál je vyroben z kvalitního borovicového dřeva bez povrchové úpravy, což zaručuje přírodní a rustikální vzhled. Regál se 3 policemi lze kombinovat s jinými regály stejné šířky a hloubky, což umožňuje přizpůsobit si jej přesně dle vašich potřeb.

Technické údaje:

  • Rozměry: 60 x 54 x 25 cm (v x š x h)
  • Hmotnost: 4 kg
  • Police: 3 x (lze přestavit po 7,5 cm)
  • Zatížení jedné police: 25 kg
  • Materiál: borovice
  • Úprava: bez povrchové úpravy
  • Dodání: rozložené

Regál se snadno montuje. Vše, co potřebujete, najdete v kartonové krabici. K montáži nepotřebujete žádné nářadí.

Tento regál je velmi praktickým pomocníkem, který najde své využití v každé místnosti, ať už se jedná o obývací pokoj, ložnici nebo dětský pokoj. Jeho základní výhodou je, že disponuje třemi policemi, což umožňuje rozdělit věci tak, aby byly vždy přehledně uspořádány. Díky možnosti přestavení polic po 7,5 cm můžete měnit výšku každé police podle potřeby.

Dřevěný policový regál s 3 poličkami a rozměry 60 x 54 x 25 cm

Pokud stroje, nářadí, knihy či dokumenty potřebujete mít po ruce a zároveň je mít pěkně uspořádané a přehledné, pak je dřevěný policový regál s 3 poličkami to pravé řešení pro vás. Jeho hmotnost je pouze 4 kg, což umožňuje snadné přemísťování podle vašich potřeb.

Objednejte si dřevěný policový regál s 3 poličkami a užijte si větší úložný prostor bez plýtvání místem. Využijte výhodné ceny a objednejte si ho přímo na stránkách https://www.atcomplet.cz/produkt/dreveny-policovy-regal-3-police-60-x-54-x-25-cm.

Publikováno
V rubrikách LIBFI