Dubová dětská skříň Quax Cocoon – nadčasový kousek pro vaše dítě


Dubová dětská skříň Quax Cocoon – nadčasový kousek pro vaše dítě

Moderní elegantní skříň Quax Cocoon je prostorným úložným místem na všechno dětské oblečení. Krásný jednoduchý vzhled s přírodními dvířky a korpusem z pevné MDF tvoří jemný kontrast s bukovou podnoží.

Světlá barva a minimalistický design se bude skvěle hodit do skandinávských interiérů. Doplňte váš dětský pokoj o skvělý úložný prostor na dětské prádlo, plenky i botičky.

Dubová dětská skříň Quax Cocoon

Nadčasový design

Quax Cocoon je nejen praktická skříň pro vaše dítě, ale také krásný kus nábytku. Jeho nadčasový design zaručeně bude slušet nejen dětskému pokoji, ale i vaší ložnici nebo obývacímu pokoji.

Prostor pro každé dětské oblečení

S prostornou skříní Quax Cocoon už nemusíte řešit, kam uložíte všechny dětské věci. Nabízí dostatečný úložný prostor pro oblečení, prádlo, boty, plenky, hračky a další drobnosti.

Konstrukce skříně je velmi stabilní a spolehlivá, takže se nemusíte bát o bezpečnost vaší ratolesti. Dvířka lze snadno otevírat i zavírat, a tak si dítě může samo vybírat, co si oblékne.

Doporučená kombinace

Abyste měli v dětském pokoji vše dokonale sladěné, doporučujeme kombinovat skříň Quax Cocoon s dalšími kousky z této řady. Tím získáte nejen krásnou a praktickou dětskou místnost, ale také harmonický interiér.

Objednejte si skříň Quax Cocoon ještě dnes a užijte si útulný a dobře uspořádaný dětský pokoj!

Koupit skříň Quax Cocoon

Publikováno
V rubrikách LIBFI