Elegantní a pohodlné: Křeslo Vicky Velvet od KARE Design v královském fialovém odstínu


KARE DESIGN Křeslo Vicky Velvet – fialové:

Hledáte pohodlné křeslo pro pohodovou relaxaci u televize, kávy nebo dobré knihy? Křeslo Vicky Velvet je tím pravým designovým kouskem, který příjemně oživí váš interiér! Křeslo je potaženo heboučkým sametem a jeho nohy jsou zhotoveny z masivního lakovaného bukového dřeva.

Stylové křeslo v moderním retro designu poskytuje vysoký komfort sezení. Jeho čalounění je precizně prošito a opatřeno dekorativními knoflíky. Křeslo se prodává i v jiných barvách, ale právě královský fialový odstín dodá vašemu interiéru eleganci a noblesu. Křeslo Vicky Velvet je dokonalým doplňkem moderního interiéru.

Pořiďte si luxusní křeslo pro jedinečné chvíle pohody! Buďte nejen moderní, ale i pohodlní a elegantní s tímto skvělým kouskem od KARE Design. Jeho designové křeslo Vicky Velvet bude velikým přínosem pro vaše zdraví a vzhled vašeho domova.

Kromě královského fialového odstínu nabízí KARE Design velmi široký výběr barev, takže si můžete vybrat podle svého vkusu a stylu!

Zde je odkaz na Křeslo Vicky Velvet na našem eshopu!

Křeslo Vicky Velvet

Křeslo Vicky Velvet je opravdu velkolepým kusem nábytku. Jeho komfortní sezení vás nenechá chladnými. Navíc jeho moderní retro design je trendem poslední doby a takový kus by měl být v každém domácnosti. Jak už bylo zmíněno, křeslo je potaženo heboučkým sametem, někteří lidé se obávají, že sametový povrch je náročnější na údržbu než kůže, ale není to tak složité. Jeho údržba spočívá v pravidelném čištění a praní nejlépe měkkými textilními hadry, kterým odstraníte nečistoty a prach.

Křeslo Vicky Velvet není jen trendový nábytek, ale příjemné sezení pro relaxaci a odpočinek!

Křeslo Vicky Velvet

Zuzana (27): „Sledovala jsem křeslo Vicky Velvet už delší dobu a nakonec jsem se ho rozhodla pořídit a jsem s ním více než nadšená. Navíc jsem objevila, že mám dalších několik kousků nábytku od KARE Design a dodávají můj domov opravdu skvělou atmosféru! Křeslo je nejen hezké, ale také velmi pohodlné.“

Pokud také hledáte moderní, pohodlné a elegantní křeslo, pak je Křeslo Vicky Velvet tou správnou volbou!

Publikováno
V rubrikách LIBFI