Elegantní čalouněná postel KARINO 160×200 cm v bílé eko-kůži


Elegantní čalouněná postel KARINO v bílé eko-kůži

Postel KARINO

Čalouněná postel Karino

Čalouněná postel Karino. Elegance, jednoduchost a styl jsou hlavními výhodami těchto nadčasových čalouněných postelí, zajišťující pohodlné spaní. Postel je potažená kvalitní eko-kůží.

Kvalitní materiály

Kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost postele. Čalouněná hlava postele je plněna pevnou pěnou a potažena kvalitní eko-kůží. Rám postele je vyroben z masivu a dýhy borovice, což zaručuje stabilitu a pevnost konstrukce. Přidanou hodnotou je výměnný rošt s plastovými lamelami a nosností až 120 kg.

Jednoduchý design

Jednoduchý design postele KARINO skvěle zapadne do každého moderního interiéru. Bílá eko-kůže dodá posteli elegantní a čistý vzhled. Prostorná lůžkovina o rozměru 160×200 cm poskytuje dostatek místa pro pohodlný spánek.

Montáž postele

Montáž postele je snadná díky přehlednému návodu. Postel je v balení rozložená na menší díly, které lze bez problémů převézt do ložnice. Sestavení postele je otázkou pár minut a není potřeba žádné speciální nářadí.

Přejít na web Sidonia.cz

Nečekejte a pořiďte si kvalitní čalouněnou postel KARINO ještě dnes. S touto postelí získáte nejen krásný a elegantní kousek nábytku, ale také kvalitní materiály a pohodlný spánek. Navigujte na Sidonia.cz a ihned si objednejte svoji čalouněnou postel KARINO.

Publikováno
V rubrikách LIBFI