Elegantní přikrývka SATIN z lyocellu o rozměru 160×200 cm od značky AW


Elegantní přikrývka SATIN z lyocellu

Lyocellový materiál se stává stále populárnějším v textilním průmyslu. Produkty z lyocellu mají vynikající vlastnosti, které je dělají šetrnými k životnímu prostředí a ideálními pro každodenní použití. V dnešní době je pro mnohé lidi velmi důležité, aby byly produkty, které používají, šetrné k přírodě. Právě z tohoto důvodu je přikrývka SATIN z lyocellu od značky AW LINE tak populární a oblíbená.

Jaký mají lyocellové produkty vlastnosti?

Produkty z lyocellu jsou vynikající schopností řídit vlhkost a poskytují vynikající tepelnou izolaci. Saténové látky pak dodávají produktu luxusní vzhled, který mnoho lidí ocení. Po celonocním použití budete pocit, že jste právě vstali z hotelového pokoje.

Lyocellové produkty jsou také velmi odolné vůči roztrhání a působení UV záření. Jsou velmi měkké na dotek a zaručují vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Navíc jsou odolné vůči rozvoji bakterií a plísní, takže nebudete muset trávit čas častým praním.

Odkaz na produkt

Pokud si i Vy chcete dopřát tento luxusní produkt, máte možnost si jej zakoupit na stránkách vybirejnabytek.cz. Těšíme se na Vás!

Jaké jsou specifikace tohoto produktu?

Každý detail tohoto produktu byl pečlivě promyšlen tak, aby poskytoval maximální pohodlí a kvalitu. Přikrývka SATIN z lyocellu od značky AW LINE má rozměr 160×200 cm. Výplň přikrývky je složena z polyesterových vláken Hollow, tepelně ohýbaných, které poskytují vynikající tepelnou izolaci a vzdušnost.

Gramáž výplně je 1200 gramů, teplota praní je 40 °C. Látkové složení přikrývky je 100% lyocell satén a k dispozici je v bílé a béžové barvě. Výplně polštáře jsou vyrobeny 100% polyesterových kuliček Amball®, které mají anti-alergické vlastnosti a zabraňují hromadění prachu a roztočů.

Proč si vybrat produkt od značky AW LINE?

Společnost AW LINE je předním dodavatelem vysoce kvalitního textilu. Poskytují širokou škálu produktů, které jsou šité s maximální precizností a pečlivostí. Produkty od této společnosti jsou oblíbené mezi zákazníky po celém světě pro své prvotřídní vlastnosti a kvalitu.

Certifikace podle Oeko Tex Standard 100 poskytuje zákazníkům důvěru v to, že produkt splňuje vysoké standardy kvality a je bezpečný pro každodenní použití. Všechny produkty od AW LINE jsou dlouholetou investicí do Vašeho zdraví a pohodlí. Vyberte si ty nejlepší produkty pro Vaše spaní a dopřejte si svůj vlastní hotelový pokoj v pohodlí Vašeho domova.

Celkově lze říct, že přikrýv

Publikováno
V rubrikách LIBFI