Ergonomická a stylová kancelářská židle Porto od HALMAR v elegantním černém provedení

Zkrátka a dobře, podoba kancelářského křesla byla dlouho zdrojem neustálých diskuzí a debat. Lidé mají indiviuální potřeby a představy, co se týče ergonomie a stylu. HALMAR však přišla s inovativním řešením v podobě kancelářské židle Porto. Tento model je dokonalým ztělesněním elegancie a praxe, což z něj činí nenahraditelný prvek pro každou kancelář.

Módní a praktické kancelářské křeslo se snaží přiblížit ideálu

Určitě se shodneme na tom, že náš pracovní prostředí ovlivňuje spoustu našich představ a pocitů. Při výběru kancelářské židle tak hledáme nejen něco pohodlného, ale také esteticky působivého. HALMAR spojuje všechny tyto aspekty a dovoluje nám tvořit si ideální atmosféru v naší kanceláři.

Masivní materiály, které se vyznačují skvělým designem a praktičností vám budou po mnoho let dokonale vyhovovat

Halmar kancelářská židle Porto se vyrábí s použitím kvalitních a masivních materiálů, které slibují bezkonkurenční styl a dokonalou praktičnost. Tento model kancelářské židle je pro svého majitele zárukou kvality a luxusu.

Výškově nastavitelná židle disponuje sklápěcím mechanismem TILT

Výhodou kancelářské židle Porto je možnost výškového nastavení, což zajišťuje optimální ergonomické podmínky. Tento model kancelářské židle Porto také disponuje sklápěcím mechanismem TILT, což vám umožní nastavit si židli tak, abyste mohli pracovat optimálně v každé situaci.

Spodní část je vyrobená z chromované oceli a sedák s opěrákem z vysoce kvalitní ekologické kůže

Další výhodou kancelářské židle Porto je vnější design. Jeho spodní část je vyrobená z chromované oceli, což je moderní a extrémně odolný kovový materiál. Sedák a opěrák jsou dále pokryté vysoce kvalitní ekologickou kůží, což zajišťuje pohodlný a elegantní povrch s optimálním držením těla.

Tímto produktem HALMAR budete nadmíru spokojeni a nenecháte se zklamat.

Odkaz na stránku produktu: https://www.skvelynabytek.cz/produkt/halmar-kancelarska-zidle-porto-cerna-2

Halmar kancelářská židle Porto, černá 2
Halmar kancelářská židle Porto, černá 2
Halmar kancelářská židle Porto, černá 2
Halmar kancelářská židle Porto, černá 2

Publikováno
V rubrikách LIBFI