Exkluzivní lustr ASIR BERCESTE v černé barvě

Řešení osvětlení pro náročné zákazníky

Černý lustr BERCESTE patří mezi nejexkluzivnější řešení osvětlení na trhu. Jeho svůdným designem zaujme jakoukoliv moderní domácnost. Jeho malá základna je umocněna stínítkem industriálního typu se zlatým vnitřkem, které vydává žluté teplé světlo.

Exkluzivní lustr ASIR BERCESTE je skvělým doplňkem interiéru vašeho domova. Jeho elegantní řešení a jednoduchý design s nádechem průmyslového stylu zachytí atmosféru jakékoliv místnosti v moderních bytech i rodinných domech.

Nastavitelná délka a rozměry

Lustr BERCESTE disponuje nastavitelnou délkou kabelu, která umožní umístit ho do jakékoliv výšky podhledu. Výška lampy činí 131 cm a rozměr stínítka je 35 x 35 cm. Délka kabelu je 90 cm a typ objímky je E27 s maximálním výkonem 40 W.

Stylové řešení pro váš domov

Pokud hledáte prosvětlení svého domova, může být exkluzivní lustr ASIR BERCESTE tou pravou volbou. Jeho stylový a moderní design dokáže zlepšit atmosféru v jakékoli místnosti a zůstane neustále v módním trendu.

Objednejte si exkluzivní lustr ASIR BERCESTE v černé barvě na našich stránkách https://www.isolund.cz/produkt/asir-lustr-berceste-cerna-8 a staňte se jedním z mála, kteří toto vynikající zboží vlastní. Budete nadšeni z toho, jak dokáže tento lustr vyživit nádech vašeho domova i vás samotných.

ASIR BERCESTE Lustr

Publikováno
V rubrikách LIBFI