HALMAR Dětská židle Balloon zelená – recenze a vlastnosti


Recenze dětské židle Balloon zelené od Halmaru

Pokud hledáte stylovou a praktickou dětskou židli do pokoje vašeho malého fotbalového fanouška, pak by se vám mohla zalíbit dětská židle Balloon zelená od výrobce Halmar. Tato židle vypadá velmi pěkně a má všechny funkce, které by dítě potřebovalo pro pohodlné sezení u stolu.

Vzhled dětské židle Balloon

Začněme vzhledem. Sedák je velmi pěkně zhotoven v zelené barvě, což připomíná fotbalové hřiště. Opěrák je pak v černo-bílé kombinaci a má motiv fotbalového míče. To vše dává dohromady skvěle vypadající dětskou židli, která by mohla potěšit každého malého fotbalového fanouška.

Zoltán, jeden z našich zákazníků to ohodnotil takto: „Tato židle je ideální pro mého malého fotbalového fanouška. Je to skvělý dodatek do jeho pokoje a vypadá pěkně.“

Čalounění EKO kůží

Sedák a opěrák jsou čalouněné EKO kůží. Židle je tedy velmi snadné na údržbu a nebudete muset řešit problémy s čištěním. Díky příjemnému materiálu a dobrému sedu se dítě na této židli bude cítit pohodlně a bude moci trávit dlouhé hodiny u stolu.

Nastavitelná výška židle

Židle je vybavena plynovým pístem, který umožňuje nastavit výšku židle. Tuto výšku lze ovládat pomocí páčky umístěné pod sedákem. Výška se dá nastavit v rozmezí od 75 do 85 cm. Tuto funkci ocení především rostoucí děti, které by potřebovaly židli v různých výškách.

Jak tuto funkci popisuje Martina, matka jednoho z našich zákazníků: „Moje dítě má teprve 6 let, ale už roste neskutečnou rychlostí. Tato funkce nastavitelné výšky je pro nás ideální, protože můžeme židli přizpůsobit jeho rychle se měnícím potřebám.“

Kovová konstrukce s pětiramenným křížem

Konstrukce židle je vyrobena ze zeleně lakovaného kovu. Tento materiál je velmi odolný a židle tak vydrží spoustu let provozu. Základnu kancelářské židle tvoří pětiramenný kříž s kolečky potaženými kaučukem. Díky kolečkům se dá s židlí snadno manipulovat a lze ji snadno přemístit. Celkově je židle velmi stabilní, což je velmi důležité pro bezpečnost dítěte.

Vybavení židle takto popisuje Jan, otec malého fotbalového fanouška: „Jsme velmi spokojeni s touto židlí. Funguje perfektně a s jednoduchostí se dá ovládat. Navíc vypadá velmi pěkně v pokoji našeho syna.“

Technické specifikace dětské židle Balloon

– Materiál: EKO kůže / kov
– Rozměry:
– šířka: 39 cm
– hloubka: 52 cm
– výška: 75-85 cm
– váha: 11 kg
– Nosnost židle: 60 kg

Závěr

Dětská židle Balloon zelená od Halmaru nabízí skvělý design i funkčnost. Je to velmi kvalitní dětská židle s dostatečnou nosností, díky které si vaše dítě bude moci u stolu pohodlně sedět. Je vyrobena z kvalitních materiálů a nabízí také funkci nastavení výšky židle. Tuto židli můžeme doporučit každému, kdo hledá kvalitní a stylovou dětskou židli pro své dítě. Pokud vás tato židle zaujala, najdete ji na stránkách velkynabytek.cz.

Publikováno
V rubrikách LIBFI