Hnědá kovová váza Vár od KARE Design – styl a kvalita v jednom kousku

Hnědá kovová váza Vár od KARE Design

KARE DESIGN Hnědá kovová váza Vár 31cm:

Hnědá kovová váza Vár je vysoká 31 cm a díky patinovanému vzhledu byste nepoznali, že je ručně vyráběná v současné době.

Krásná váza z lakovaného hliníku vypadá starobyle a na okraji ji zdobí dvě velká ucha.

Vysoká váza je jedinečným kouskem, který může zdobit moderní i stylové interiéry.

V horní části je opatřena pravidelným drobným vzorem.

Klikněte zde pro nákup této nádherné kovové vázy!

K dispozici je také další váza ze stejné kolekce, obě vázy můžete vystavit společně a vytvořit tak originální výzdobu vašeho domova.

Kvalitní výrobek od značky KARE Design

KARE Design je německá značka, která se specializuje na designový nábytek a dekorace pro interiéry. Jejich výrobky se vyznačují originálním designem, kvalitou a precizním zpracováním. Stejně tak je tomu i u této nádherné hnědé kovové vázy Vár.

Stylová a univerzální výzdoba interiéru

Díky svému univerzálnímu designu a kvalitě je hnědá kovová váza Vár vhodná do mnoha různých stylů interiérů. Lze ji umístit na stůl, parapet, nebo dokonce na zem, jako vysokou dekoraci. Svým vzhledem zaujme a dodá vašemu bydlení něco navíc.

Patina – dokonalý vzhled jako ze starých dob

Patina je umělá stárnutí materiálu, které navozuje pocit jako by váza byla mnoho let stará. Na mnoha místech je nanášena speciální barva, která podtrhuje vzhled. Díky patině je toto umělecké dílo neuvěřitelně autentické a krásné.

Hnědá kovová váza Vár od KARE Design

Závěr

Hnědá kovová váza Vár od KARE Design je určitě stojí za investici do vašeho interiéru, bude nejen krásnou výzdobou, ale také dokonalým doplňkem pro různé květiny a rostliny. Pokud hledáte něco unikátního, elegantního a kvalitního, potom je tato váza tou správnou volbou. Nezapomeňte si ji zakoupit a přidat do svého domova něco, co zaujme a bude váš.

Publikováno
V rubrikách LIBFI