ModernClock Nástěnné hodiny Slim Mit hnědo-oranžové – elegantní doplněk interiéru

Dřevěné dubové hodiny jsou dokonalou dekorací pro lidi, kteří preferují minimalismus a zároveň klasiku.

ModernClock Nástěnné hodiny Slim Mit se svým unikátním designem dodají vašemu interiéru skvělý akcent. Čisté linie a stylové tvary těchto hodin vám umožní přidat do vašeho domova trochu moderní elegance. Hodiny jsou k dostání ve hnědé a oranžové barvě, jsou tedy ideální pro kombinování s příslušnými barvami.

Hodiny s krásnými ručičkami

Hodiny s krásnými barevnými ručičkami spolu perfektně ladí.

Tato elegantní nástěnná hodina obsahuje kromě ciferníku také povedeně navržené ručičky, které se skvěle hodí do celkového designového konceptu. Díky tomu dosáhnete dokonalého sladění s ostatními dekoračními předměty a doplňky.

Rozměry a materiál

Hodiny jsou vyrobeny z 3 mm hrubého dubového dřeva a z 10 mm hrubého MDF.

ModernClock Nástěnné hodiny Slim Mit jsou vyrobeny z kvalitního dubového dřeva a MDF, což umožňuje moderní vzhled a zároveň také pevnost a odolnost při běžném používání. Rozměry těchto hodin jsou 33 x 33 cm a ciferník má průměr 33,5 cm. Hodiny jsou napájeny na AA baterie, takže není potřeba složité instalace či kabeláže.

Zdej si můžete zakoupit tyto nástěnné hodiny Slim Mit hnědo-oranžové online!

Obrázek hodin

ModernClock Nástěnné hodiny Slim Mit hnědo-oranžové dokážou dokonale doplnit každý moderní interiér. Nákup těchto hodin se rozhodně vyplatí, protože díky tomuto designovému doplňku dojde vždy k vylepšení jakéhokoli prostoru.

Publikováno
V rubrikách LIBFI