Moderní komoda Vendy II – krásné spojení černého a ořechového dřeva


Moderně a stylově pojatý design bydlení je stále více oblíbený. Lidé dávají na krásu a kvalitu a to se projevuje i v jejich nábytku. Moderní a funkční kus nábytku vám pak dokáže v bytě udělat zázraky a zlepšit celkový vzhled interieru. Komoda Vendy II je přesně takový kus nábytku, který dokáže propojit funkčnost, moderní design a kvalitu zpracování.

Kvalitní zpracování

Nábytek Vendy II je vyroben z laminované dřevotřískové desky o síle 16 mm. Takové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravenou impregnovanou dekorativní folií. To zaručuje nejen vyšší kvalitu materiálu, ale také větší odolnost proti poškození. Tyto desky jsou velmi odolné a snadno se udržují, což je ideální pro bytové jednotky s dětmi. Komoda Vendy II si zachovává svou krásu a kvalitní zpracování i po letech užívání a používání.

Parametry

Komoda Vendy II má rozměry 90x106x45 cm. Designér se rozhodl pro spojení dvou nejvyhledávanějších materiálů na trhu, černého a ořechového dřeva. Taková kombinace materiálů dodává celkovému vzhledu jedinečnou eleganci a šmrnc. Komoda Vendy II je navíc velmi praktickým kusem nábytku, který nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše věci a pomůcky.

Údržba

Z hlediska údržby je nábytek Vendy II opravdu ideální. Laminovaná dřevotříska je velmi snadná na údržbu. Pro její čištění stačí použít běžně dostupné čisticí a ochranné přípravky. Pro zamezení uvolnění spojů je vhodné občasně končetiny nábytku dotáhnout.

Montáž

Nábytek Vendy II je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Návod na montáž i veškeré potřebné kování jsou součástí balení. Sestavení je poměrně snadné, takže by s ním neměli mít problém ani méně zruční řemeslníci. Hlavním přínosem montáže nábytku je menší velikost balení a jednodušší transport nábytku.

Komoda Vendy II

Komoda Vendy II je krásným příkladem současných trendů v oblasti bytového designu. Kombinace černého a ořechového dřeva vám nabízí ideální spojení krásného vzhledu a funkčnosti. Díky kvalitnímu zpracování můžete být jisti, že nábytek Vendy II vám poslouží řadu let a bude se vám stále líbit.

Publikováno
V rubrikách LIBFI