Moderní předsíň s nábytkem z dubu sonoma – HITMER


Předsíňová stěna se zrcadlem

Obklopte se nábytkem, který je ukázkou vašeho moderního vkusu. S nádechem přesčasu a klasiky působí tato předsíňová sestava prostě neodolatelně. Je královnou mezi předsíňovými sestavami díky bohaté úložné ploše. Zajistí pořádek ve všech kabátech, bundách, šátcích, kloboucích, botách či kabelkách. Zanechá vaši předsíň organizovanou a čistou. Součástí sestavy je elegantní zrcadlo, tři různě vysoké skříňky, police a věšáková stěna. Nejvyšší skříň na levé straně je věšáková s jednou policí, skříňka se šuplíkem na pravé straně ukrývá v sobě jednu polici.

Popis sestavy HITMER Předsíňová stěna se zrcadlem

HITMER Předsíňová stěna se zrcadlem

Barva: dub sonoma

Rozměry (šxvxh): 144 x 188 x 29 cm

Rozměry zrcadla (šxv): 47,9 x 90 cm

Rozměry věšákové skříně (šxv): 47,2 x 188 cm

Rozměry střední skříňky (šxv): 48,2 x 32,7 cm

Rozměry skříňky na pravé straně (šxv): 47,8 x 62,5 cm

Výška šuplíku: 15 cm

Rozměry police (šxh): 48,1 x 24 cm

Materiál: laminovaná dřevotříska DTD

Tloušťka materiálu korpusu: 16 mm

Nosnost polic a šuplíku: max. 5 kg

Nosnost horní desky u středové skříňky: max. 15 kg

Celková nosnost: max. 60 kg

Dodáváno v demontu.

Záruka 24 měsíců.

Nabídka moderního nábytku na trhu se neustále zvyšuje. Pokud se Vám líbí styl, který je moderní a zároveň jednoduchý, pak je HITMER Předsíňová stěna se zrcadlem to pravé řešení pro Vás. Tento nábytek se vyznačuje elegantním vzhledem a zároveň zajišťuje dostatek úložného prostoru. Vždyť kdo by nechtěl mít své boty, kabáty a další doplňky skryté a přitom přístupné v jednom kuse nábytku? HITMER Předsíňová stěna se zrcadlem je navržena tak, aby splnila vaše osobní preference a požadavky na nejlepší kvalitu.

Je zajímavé, že tato předsíňová sestava má nejen vysokou nosnost celkové váhy a dokáže uchovat i ty nejtěžší kabáty nebo bundy. Tento nábytek je také lehký a snadno se montuje, takže se nestane, že budete váhat kvůli složitosti jeho instalace. Každý detail je pečlivě zpracovaný, aby byl v maximální shodě s vaším vkusem.

Je-li vaše předsíň malá nebo uprostřed pokoje, nemusíte se obávat, že by HITMER Předsíňová stěna se zrcadlem znemožnila vaši volnost p

Publikováno
V rubrikách LIBFI