Moderní rohová polička pro stylové úložné prostory od Nimco: Unix chrom UNX21226

Kdo by nechtěl mít originální a elegantní interiér, který dokáže vyniknout svým stylem a dokonalým designem? Řešením jsou moderní rohové poličky pro stylové úložné prostory od Nimco, jako třeba Unix chrom UNX21226 s plexiglasovými policemi.

Jakým způsobem Vám polička pomůže?

Současný životní rytmy nás nutí mít méně času na ukládání a zařazování osobních věcí, takže byt může být rychle nevzhledný. Pokud však zvolíte nábytek, jako je rohová polička od Nimco, věci budou vždy na svém místě a prostor bude působit úhledně.

Jakou výhodu Vám dává použití plexiglassu?

Plexiglass je materiálem, který je velmi odolný a praktický. Nimco používá plexiglass při konstrukci UNX21226, takže máte jistotu kvality. Tento materiál odolá i velkému zatížení, a navíc dodá celé poličce skvělý nádech elegance.

Jaký design má rohová polička Nimco UNX21226?

Rohová polička Nimco UNX21226 je navržena v elegantním designu s frézováním. Má celkové rozměry 21×21 cm a dokáže se vejdout do téměř libovolného interiéru. Protože jde o rohovou poličku, je výborná volba v případě, že chcete využít každý centimetr Vašeho pokoje.

Odkaz na koupi a další informace

Pokud vás zaujala rohová polička Nimco UNX21226, můžete si ji zakoupit na stránkách www.isolund.cz, kde najdete i další užitečné informace.

Rohová polička Nimco UNX21226

Bez ohledu na to, jak ji použijete, rohová polička Nimco UNX21226 bude rozhodně ozdobou vašeho bydlení.

Publikováno
V rubrikách LIBFI