Nová dřezová baterie S-Line Pro s černým/chromovým silikonovým ramínkem od SIKOBSLPRO290C2F


Nová dřezová baterie S-Line Pro s černým/chromovým silikonovým ramínkem

Nová řada dřezových baterií od SIKOBSLPRO290C2F

Společnost SIKOBSLPRO290C2F představila novou řadu dřezových baterií S-Line Pro, které mají silikonové ramínko v černé barvě v kombinaci s chromem.

Výhody silikonového ramínka

Silikonové ramínko dřezové baterie S-Line Pro je navrženo tak, aby dokonale padlo do ruky a zajišťovalo tak pevný a stabilní úchop. Silikonový materiál také zabraňuje sklouznutí po mokrých rukách, čímž zvyšuje bezpečnost užívání.

Páková stojánková baterie

Nová dřezová baterie S-Line Pro od SIKOBSLPRO290C2F je páková stojánková baterie, což znamená, že má jednu páku pro regulaci teploty a druhou pro regulaci průtoku vody.

Dizajn

Dřezová baterie S-Line Pro od SIKOBSLPRO290C2F má moderní a stylový dizajn. S černým/chromovým provedením se hodí do každé kuchyně bez ohledu na její styl. Jednoduché a čisté linie umožňují snadnou údržbu.

Bezdotyková technologie

Dřezová baterie S-Line Pro od SIKOBSLPRO290C2F je vybavena bezdotykovou technologií, takže se spustí a zastaví pouhým pohybem ruky před senzorem. Tato funkce je nejen praktická, ale přispívá také k hygieně v kuchyni, protože snižuje počet doteků a tím i šíření bakterií.

Odkaz na produkt

Pokud si chcete prohlédnout tuto novou dřezovou baterii a objednat si ji, navštivte stránku https://www.maliboo.cz/produkt/drezova-baterie-s-line-pro-se-silikonovym-raminkem-cerna-chrom-sikobslpro290c2f.

Nová dřezová baterie S-Line Pro s černým/chromovým silikonovým ramínkem

Publikováno
V rubrikách LIBFI