Novinka! Praktický a stylový prádelník 61503 v kombinaci ořechu a bílé barvy

Prádelník 61503

Toužíte po elegantním a praktickém nábytku do vašeho domova?

Potom prádelník 61503 je to pravé řešení pro vaše potřeby.

Jeho kombinace ořechové a bílé barvy vypadá velmi stylově a moderně. Prádelník najde uplatnění v mnoha typech interiérů, jako jsou obývací pokoje, jídelny a další.

Provedení

Tento praktický a stylový prádelník je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky, která je obarvena v kombinaci ořechu a bílé barvy. Jeho designové zpracování tak zajišťuje, že bude krásně zapadat do každého moderního i tradičního interiéru.

Prádelník 61503 disponuje čtyřmi zásuvkami a dvěma posuvnými dvířky.

Dvířka jsou vybavena šedými úchytkami a za nimi se nachází jedna variabilní police, což je ideální prostor pro uskladnění menších věcí, jako jsou kapesníky nebo hadříky.

Velkou výhodou prádelníku je jeho hloubka zásuvky, která je až 30 cm. Díky tomu se do zásuvek vejde opravdu mnoho věcí a prakticky tak využijete dostupný prostor.

Dodávka a montáž

Prádelník 61503 je dodáván v demontovaném stavu. To znamená, že si ho musíte následně sestavit sami. V balení však najdete vše, co k tomu potřebujete – díly, šrouby, návody atd.

V případě, že nejste zručnými kutilové a nemáte zkušenosti se sestavováním nábytku, doporučujeme vám pořídit si služby profesionálních montérů.

Pro více detailů o produktu navštivte webové stránky Bregy.cz.

Publikováno
V rubrikách LIBFI