Nový designový klenot do obývacího pokoje – bílý konferenční stolek Hoorns Peblo 65×49 cm


Vzhled stolu

Neobvyklý konferenční stolek Peblo vás zaujme svým atypickým vzhledem. Stolek má velikost 65×49 cm a je vysoký 40 cm. Vyrobený je z vláknitého jílu, což dodává celému kusu svou jedinečnou strukturu.

Na povrchu stolu se nachází bílý, betonový dekor. Tento prvek na stole dodává na atraktivitě a dělá kus velmi dekorativním. Kombinace betonového dekoru a vláknitého jílu dává stolu zajímavý povrch vzhled.

Vhodný do interiéru i venkovních prostorů

Peblo je vhodný do interiéru i venkovních prostorů. Jeho atypický vzhled se hodí na moderní terasy i do interiérů, které mají přírodní dekorativní prvky.

Peblo je multifunkční a může být použitý jako konferenční stolek, ale i jako stůl na vykládání nebo dekorační prvek do obývacího pokoje nebo na terasu.

Jak na čištění stolu

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čistícím prostředkem. Takto udržíte stůl v dobré kondici a více se jeho vzhled nezhorší.

Pokud hledáte něco neobvyklého a designově zajímavého do vašeho obývacího pokoje nebo na terasu, můžete sáhnout po bílém konferenčním stolku Hoorns Peblo. Tento kus určitě povzbudí celkový design místnosti a dodá jí kus individuálnosti.

Výrobek si můžete zakoupit na této stránce: https://www.sidonia.cz/produkt/hoorns-bily-konferencni-stolek-peblo-65m49-cm

Bílý konferenční stolek Hoorns Peblo

Bílý konferenční stolek Hoorns Peblo

Publikováno
V rubrikách LIBFI