PIYAR – moderní televizní stolek v ořechovém provedení s bílými detaily od ASIR


PIYAR – moderní televizní stolek, který potěší každého milovníka designového nábytku

Stylové provedení designového kusu nábytku

Televizní stolek PIYAR je úchvatným kusem designového nábytku, který se hodí do každého moderního obývacího pokoje. Jeho ořechové provedení s jemnými ozdobnými drážkami a bez úchytů vytváří nejen jedinečnou atmosféru, ale také praktický účel.

Pičíme se, že se vám bude líbit vše, co můžete propojit s koupi této designerské kousku nábytku. Protože se jedná o futuristicky laděný nábytek, byla v přípravě stanovena dovozu z Itálie kromě ořechové dřeviny pro naše zákazníky. Stačí jenom kliknout na tento odkaz, objednat si a následně si doplnit jej pokoji.

Kvalitní provedení i zpracování

Televizní stolek PIYAR je vyroben z 18mm silných desek pokrytých 100% melaminem v bílé barvě a v dekoru ořech. To zaručuje vysokou kvalitu samotného provedení a zpracování nábytku. Rozměry tohoto skvostu jsou šířka 180 cm, hloubka 29,5 cm a výška 50,2 cm. O odolnost a pevnost se nemusíte bát, protože nábytek má ocelovou sestavu, kterou vám dodáme zcela zdarma.

Dokonale vybavený

Televizní stolek PIYAR od ASIR je skvělým řešením pro ty, kdo preferují uzavřené úložné prostory. Stolek obsahuje skříňky s dvířky v dekoru ořech a jemnými ozdobnými drážkami, které poskytují dostatek prostoru na uskladnění vašeho oblíbeného vybavení. Navíc jeho design zaručuje, že vám nebude překážet v osobním pohybu a bude se skvěle vyjímat v každé moderní domácnosti.

Pokud hledáte skvělý televizní stolek s moderním designem, PIYAR od ASIR je tou správnou volbou

Nabízený televizní stolek PIYAR od ASIR vám poskytne nejen eleganci, ale také praktičnosti. Je perfektně šité na míru a dokonale padne do každé moderní domácnosti. Najdete ho také na našich stránkách, pod pojmem „nesrovnatelný nábytek“, kde se můžete seznámit s tisíci dalších produkty pro váš interiér.

Vyzkoušejte tento skvost v praxi a uvidíte sami, jak dokonale bude ladit do vašeho obývacího pokoje. Buďte moderní a nebojte se vsadit na design, který vám bude dlouhá léta sloužit s nejvyšší kvalitou.

Publikováno
V rubrikách LIBFI