Rohová sedací souprava BRETAN v levém provedení s Loco 35

Velká moderní sedací souprava s otomanem a nastavitelnými zádovými opěrkami pro extra pohodlí.

Rohová sedací souprava BRETAN v levém provedení s Loco 35

Tato rohová sedací souprava BRETAN v levém provedení s Loco 35 je ideální volbou pro každou moderní obývací místnost. Je vyrobena z kvalitních materiálů, které jistě uspokojí ty nejnáročnější uživatele.

Pohodlné zádové opěrky

Díky nastavitelným zádovým opěrkám si můžete snadno nastavit polohu, kterou preferujete. Budete se cítit jako v bavlnce a užijete si pohodlí, na které nezapomenete.

Nastavitelné zádové opěrky sedací soupravy BRETAN

Praktický otoman

Tato rohová sedací souprava je vybavena také praktickým otomanem, který můžete využít jako sedátko nebo jako místo na uložení. Otoman je také napojen na hlavní sedací část, takže si můžete vychutnat maximální pohodlí.

Praktický otoman rohové sedací soupravy BRETAN

Kvalitní provedení

Tato rohová sedací souprava je dodávána v levém provedení a je vyrobena z kvalitních materiálů, které jistě uspokojí ty nejnáročnější uživatele. K dispozici je také v provedení Loco 35, které dodá interiéru moderní vzhled.

Pokud hledáte moderní a pohodlnou rohovou sedací soupravu pro svou obývací místnost, rohová sedací souprava BRETAN v levém provedení s Loco 35 je tou pravou volbou pro vás. S touto sedací soupravou si užijete pohodlí a stylový design.

Zjistit více informací o rohové sedací soupravě BRETAN v levém provedení s Loco 35

Publikováno
V rubrikách LIBFI