Rohový psací stůl MODULUS s T-nohama a stříbrným rámem ve velikosti 1600×2000 mm v dubovém provedení

Zařízení pracovního prostoru je důležité pro každého, kdo tráví čas u počítače nebo na psaní. Zvlášť praktické jsou moderní psací stoly, které umožňují pohodlnou práci i v menší místnosti. Mezi takové stoly patří i rohový psací stůl MODULUS, který zdobí T-nohy a stříbrný rám.

Rohový psací stůl MODULUS s T-nohama a stříbrným rámem ve velikosti 1600x2000 mm v dubovém provedení

Moderní design pro každého

Tento stůl lze zařadit do každé kanceláře nebo do domácího pracovního koutu. Jeho moderní styl v kombinaci s prvky jako jsou T-nohy a stříbrný rám, jsou perfektním řešením pro každého, kdo chce svému pracovnímu prostoru dodat nádech elegance a stylu.

Velkorysé rozměry

Rohový psací stůl MODULUS nabízí rozměry 1600×2000 mm, což je více než dostačující pro většinu uživatelů. Díky rohovému provedení může být tento stůl umístěn téměř kdekoli, aniž by zbytečně okupoval příliš mnoho místa.

Navíc, stůl se může pochlubit užitečnými skříňkami, poličkami a šuplíky, kde si můžete uschovat všechny potřebné dokumenty a položky, což má výhodu uspořádanosti.

Dubové provedení pro dokonalou harmonii

Ten, kdo si vybírá rohový psací stůl MODULUS, má na výběr z různých druhů dřeva. Pro milovníky klasických a přírodních prvků se hodí dubové provedení, které dokonale ladí se stříbrným rámem a celkovým designem stolu.

Rohový psací stůl MODULUS s T-nohama a stříbrným rámem ve velikosti 1600x2000 mm v dubovém provedení

Pokud hledáte stůl, který splní vaše nároky na pohodlnou a příjemnou práci, měli byste zvážit rohový psací stůl MODULUS s T-nohama a stříbrným rámem ve velikosti 1600×2000 mm v dubovém provedení.

Nakupovat můžete na stránkách Výběr nábytku, kde vás čekají i další podobné kousky.

Publikováno
V rubrikách LIBFI