Růžová rozkládací pohovka Miuform Charming Charlie: Kuriózní kousek, který rozjasní váš interiér!

Jste na cestě za novým nábytkem do vašeho bytu, ale zatím jste nenašli ničeho, co by vás okouzlilo a zároveň splňovalo vaše nároky na praktičnost a pohodlí? Co takhle zkusit naši růžovou rozkládací pohovku Miuform Charming Charlie? Tento kuriózní kousek vám zajisté rozjasní den a celkově váš interiér!

Elegantní a praktická pohovka s postranní kapsou

Tato pohovka je totiž elegantní a zároveň velmi praktická. Zajímavým funkčním prvkem je například postranní kapsa, díky které budete mít vše potřebné vždy při ruce. Takže už nebudete muset vstávat, když si najednou vzpomenete, že jste si nevzali dálkový ovladač nebo mobilní telefon.

Rozkládací pohovka pro 2 osoby

V případě potřeby se dá tato pohovka také jednoduše rozložit na pohodlné lůžko pro 2 osoby. A to je asi to nejlepší na této pohovce – kombinace pohodlí a praktickosti. Takže při návštěvách vašich přátel už nebudete muset řešit, kam je uložíte ke spaní.

Design s nadčasovou elegancí

Design v decentním Boho stylu dodává pohovce nadčasovou eleganci. Společně s příjemným textilním potahem vytváří kousek nábytku, který jen tak nevyjde z módy a bude se hodit do každého interiéru. A navíc, růžová je teď velmi trendy!

Pokud hledáte nábytek, který vás bude bavit a zároveň bude praktický, tak určitě zvažte naši rozkládací pohovku Miuform Charming Charlie.

Poznámka: Výška sedáku v rozloženém stavu pro funkci lůžka je 40 cm a tloušťka matrace v rozloženém stavu na postel je 7,5 cm. Vrchní matrace je vyrobena z pěny.

Ilustrační video – pohled na naši růžovou pohovku Miuform Charlie

Pro více informací o této pohovce můžete navštívit stránku produktu na našem e-shopu.

Publikováno
V rubrikách LIBFI