Sedací souprava DAMARIO v levém provedení – Berlin 03 + Soft 33


Sedací souprava DAMARIO – Berlin 03 + Soft 33

Zařizujete nový byt, rekonstruujete starší obydlí nebo jen chcete vyměnit unavenou sedací soupravu za něco nového? Moderní rohová sedací souprava DAMARIO v levém provedení by mohla být tou správnou volbou. Kromě funkčnosti a pohodlného odpočinku nabízí také stylový design a kvalitní materiály.

Vyrobena z kvalitních materiálů

DAMARIO je vyrobena z kombinace tvrdého dřeva a dřevotřísky. Tento materiál zaručuje pevnost a odolnost konstrukce a prodlužuje tak životnost celé sedací soupravy. Výplně sedáků tvoří polyuretanová pěna v kombinaci s pružinami bonell. Ty zajišťují dokonalou pohodlnost a kvalitní sedání. Materiál sedací soupravy DAMARIO je odolný proti vysokému tlaku a přispívá tak k dlouhé životnosti nábytku.

Stylový design sedací soupravy DAMARIO

Provedení Berlin 03 + Soft 33 se hodí do moderně zařízeného bytu. Jen málokterá sedací souprava dokáže sladit stylový design s dokonalou funkčností, ale tato sedací souprava toho dokáže dosáhnout bez problémů. Každý detail je pečlivě promyšlen a sedací souprava tvoří celistvý celek. Když se na fotografiích podíváte, tak uvidíte, že provedení Berlin 03 + Soft 33 přináší nádherné a promyšlené kombinace barev. Jednoduše zapůsobí, o to víc, pokud je snadno sladit s dalšími kousky nábytku.

Pohodlnost jako prvořadý faktor

Když přemýšlíte nad koupí sedací soupravy, tak je jedním z nejdůležitějších faktorů pohodlí. Proto je nutné, abyste se cítili spokojeni, dokonce více než spokojeni. Proto se museli skuteční odborníci v oboru zamyslet nad tím, jakou pohodlnost by tato sedací souprava měla nabízet. DAMARIO disponuje měkkým čalouněním, které se snadno udržuje a tvaruje se podle tvaru těla. Díky tomu se můžete pohodlně uvelebit ve chvílích, kdy si potřebujete odpočinout a nabrat nové síly pro další den pracovního nebo volnočasového vytížení.

Sedací souprava DAMARIO

Vhodná do většího pokoje

Velikost celé sedací soupravy má rozměry 280x180x70 cm, proto je vhodná především do větších prostor, kde bude tuto sedací soupravu možné co nejlépe vyniknout a zapadnout do celkového interiéru. Na druhé straně to však neznamená, že by se nemohla uplatnit i v menších obydlích. Stačí ji umístit na správné místo a pro ostatní kousky nábytku najít správnou kompatibilitu, a hurá, vytvořili jsme dokonalý prostor, kde se budeme cítit příjemně a pohodlně.

Pokud máte zájem o sedací soupravu DAMARIO, navštivte náš web,
klikněte tady a seznamte se s nabídkou v různých provedeních. Vyberte si ten správný kousek, který vašemu bytu dodá šmrnc a pohodlí pro celou rodinu.

Publikováno
V rubrikách LIBFI