Šedý zahradní květináč Cementum Orbis s průměrem 18 cm


Šedý zahradní květináč Cementum Orbis

Vyrobený z recyklovaného kameniva

Pokud hledáte stylové a zároveň odolné květináče na vaší zahradu či terasu, zkuste si prohlédnout šedé zahradní květináče Cementum Orbis s průměrem 18 cm. Tyto květináče zaujmou již na první pohled a díky svým vlastnostem vám slouží i několik let.

Květináče Cementum Orbis jsou vyrobeny z recyklovaného kameniva, což jim dodává nejen esteticky příjemný vzhled, ale také odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Díky tomu je můžete klidně umístit na venkovní prostranství bez ohledu na počasí.

Jedinečný vzhled pro váš interiér i exteriér

Každý květináč z řady Cementum Orbis je originální a vzhledem k různorodému materiálu mohou nastat mírné barevné odchylky nebo prasklinky. To však jenom dokazuje, že máte v rukou unikátní kus.

Vneste do vašeho interiéru či exteriéru jedinečný vzhled s květináči z řady ORBIS. Tyto květináče skvěle doplní moderní interiér i rustikální chalupu a díky jejich odolnosti je můžete používat i na venkovních prostranstvích.

Ekologické květináče z betonu

Betony Cementum Orbis jsou nejen krásné a odolné, ale také ekologické. Jsou vyrobeny ze 100 % recyklovaného kameniva, které se získává z demolic a rekonstrukcí objektů. Tím se nahrady přírodní kamenivo.

Zkuste také jedinečné květináče Cementum Orbis na svých prostranstvích a přesvědčte se o jejich kvalitách a kráse. Pokud vás zaujal průměr 18 cm, najdete tento květináč na stránkách Interierio.cz.

Publikováno
V rubrikách LIBFI