Stylová zelená stolní lampa Opviq Manavgat II – recenze a návod

Lampa, ze série Manavgat, je svým vzhledem nezaměnitelná. Její zelené tělo dodává interiéru živost a originalitu. Pokud hledáte zdroj dodatečného světla, který zároveň bude pěknou dekorací, Manavgat je skvělou volbou.

Design a velikost

Manavgat se pyšní průměrem 24 cm s celkovou výškou 52 cm. Je to ideální velikost pro stolní lampu, která bude dokonale ladit s aranžmá v moderním, industriálním nebo glamour stylu. Zelené tělo lampy je zdobeno geometrickým vzorem, který dodává lampě další rozměr.

Úsporná a snadná údržba

Manavgat je vhodná pro žárovku s paticí E27 a příkonem Max 40 W. Doporučujeme použít úspornou LED žárovku, která bude šetřit vaši peněženku a zároveň přispěje k ochráně životního prostředí. Údržba lampy je velmi snadná, stačí ji jen otřít vlhkým hadrem.

Praktická funkce

Lampa Manavgat II disponuje praktickou funkci – lze ji snadno nastavit podle vašich aktuálních potřeb. Materiál, který byl použit k výrobě lampy, je kvalitní kov. To znamená, že při manipulaci s lampou se nemusíte bát, že by se něco poškodilo.

Dekorativní prvek

Zapnutá lampa Manavgat II okouzlí všechny svojí neobyčejnou atmosférou, kterou do místnosti vnese. Tuto stolní lampu lze použít jak v obývacím pokoji, tak i v ložnici. Lampa bude krásným dekorativním prvkem na komodě, stolku nebo nočním stolku.

Závěr

Lampa Opviq Manavgat II je vynikající volbou pro všechny, kteří chtějí mít v interiéru něco opravdu speciálního. Svému okolí ukážete, že máte cit pro detaily a s nápadem, jak svůj interiér zkrášlit. Pokud chcete na vlastní oči vidět, jak vypadá a jaká je kvalita této lákavé lampy, navštivte stránky Esrom, kde si ji můžete zakoupit za skvělou cenu!

Publikováno
V rubrikách LIBFI