Světlá šedá elegance: Pohovka MESONICA Musso, délka 173 cm

V dnešním uspěchaném světě je odpočinek velice důležitým aspektem každodenního života. Chcete-li, aby byl pro vás váš domov oázou klidu, nesmíte opomenout kolekci Musso.

Jde o minimalisticky tvarované pohovky a křesla, která si zamilujete nejen po estetické stránce, ale také díky nekonečnému pohodlí, které vám dopřejí.

Značka MESONICA si zakládá na tom, že svým klientům dodává výhradně nábytek prémiové kvality. Mezi její sortiment patří pohovky, a to jak klasické tak rohové, křesla a konferenční stolky. Jakožto odborníci v oboru se soustředí nejen na to, aby byly produkty funkční, důraz kladou také na vaše designové požadavky. Pokud vyžadujete ve své odpočinkové zóně eleganci, nádech moderny a řemeslnou dokonalost, pak vám můžeme pogratulovat: právě jste totiž našli nábytek vám na míru dělaný.

MESONICA je ekvivalentem životního stylu, který si zamilujete. Je to prestiž, kterou si zasloužíte, prestiž, kterou si můžete dovolit.

Nábytek MESONICA – styl a kvalita

Nábytek MESONICA byl navržen tak, aby s vámi držel krok ve vašem každodenním životě. Aby zdobil váš domov výjimečným způsobem. Inspirací mu totiž byly ty největší designové ikony.

Jednotlivé modely jsou vyráběny z prvotřídních (a přírodních) materiálů, a to za pomoci nejmodernějších technologií. Celý proces výroby probíhá v EU a na starost jej mají zkušení řemeslníci: truhláři, čalouníci a šiči.

Pohovka MESONICA Musso patří mezi nejoblíbenější kousky této značky. Své jméno nese podle italského modelu Musso, jehož design vychází ze slavného Art Deco stylu. Elegantní linky, dokonalé provedení a luxusní materiály jsou základem této pohovky. A co je nejdůležitější, nabízí to nejvyšší možné pohodlí.

Tuto krásnou pohovku si můžete zakoupit na stránkách https://www.naradi-cz.cz/produkt/svetle-seda-pohovka-mesonica-musso-173-cm.

Moderní styl a pohodlí

Světlá šedá barva MASOICA Musso je velmi využívaná právě díky své elegantní a moderní povaze. Ladí se s většinou ostatního nábytku a přidává prostoru lehkost a svěžest. Konstrukce pohovky je vyrobena z masivu a vyztužována dřevovláknitou deskou. Tvarování se opírá o pravidelný obdélník a delší stranu podpírá dvěma „T“-kovými nohama z kovu v barvě chrómu.

Zajímavou vlastností této pohovky jsou také její polštářky. Tyto polštářky jsou vyráběny z odolného

Publikováno
V rubrikách LIBFI