Televizní stolek VIVALDI MEX 160 – bílý design s LED osvětlením

Televizní stolek MEX 160 cm je kombinací matu a moderního lesku. Svým rozměrem je optimální pro menší a středně velké obývací prostory. Skládá se ze spodní uzavíratelné skříňky, která je uprostřed rozdělena, a vznikají tak dvě samostatné komory pro uložení drobností a praktických předmětů. Eleganci stolku podtrhne LED osvětlení. Na poličku a desku stolu můžete umístit dekorace nebo květiny, které oživí a zkrášlí interiér. Na horní část skříňky se bez problémů vejde i velký televizor.

Televizní stolek VIVALDI MEX 160

Luxusní designový kus do vašeho obývacího pokoje

Televizní stolek VIVALDI MEX 160 je elegantní a moderní kus nábytku, který se stane skvělým doplňkem vašeho obývacího pokoje. Jeho bílá barva vynikne na pozadí ostatního nábytku, a to díky tomu, že korpus je matný a lesklý povrch mají jen čela dveří a podstavec. Kromě toho je VIVALDI MEX 160 vybaven LED osvětlením, které dokonale podtrhuje moderní design celého kusu nábytku.

Televizní stolek VIVALDI MEX 160 se hodí do mnoha interiérů a díky jeho rozměru je optimální pro menší i středně velké obývací prostory. Na jeho desku můžete umístit televizor i další dekorace nebo květiny, které prostor oživí a zkrášlí.

detail LED osvětlení

Kvalitní materiály pro pevný a stabilní nábytek

Televizní stolek VIVALDI MEX 160 je vyroben z laminované desky o tloušťce 16 mm, která je odolná proti poškození a vlhkosti. Desky jsou chráněny ABS hranou, která zvyšuje odolnost nábytku proti vlhkosti a poškození. Stolek je dodáván v demontu a do balení je přiložen montážní návod, takže si jej můžete snadno a rychle sami smontovat.

Polica na skříňce VIVALDI MEX 160 je ideální pro uložení RTV příslušenství, jako jsou například set-top boxy, konzole nebo zesilovače. Můžete tak ušetřit místo na jiných poličkách a stolek VIVALDI MEX 160 tak bude praktickým i designově zdařilým kusem nábytku.

Záruka a doprava zdarma

Na VIVALDI MEX 160 poskytujeme 24měsíční záruku, takže se nemusíte obávat, že by s ním byly nějaké problémy. Stolek VIVALDI MEX 160 vám dodáme zdarma na adresu, a to kamkoliv v České republice. Můžete si tak užít kvalitní designový kus nábytku bez stresu z řešení dopravy a montáže.

Nenechte si ujít luxusní televizní stolek VIVALDI MEX 160 s LED osvětlením a pořiďte si kvalitní a designový kus nábytku. Objednávejte již dnes na www.crosta.cz.

Publikováno
V rubrikách LIBFI