Unis Dřevěná rohová vitrína 00705 – jednoduchý design s velkým úložným prostorem


Unis Dřevěná Rohová Vitrína 00705 – Pečlivě Vyrobený Design S Velkým Úložným Prostorem

Unis dřevěná rohová vitrína 00705 je kus nábytku, který si získá vaši pozornost hned na první pohled. Jednoduchý, minimalistický design vitríny v kombinaci s kvalitou vyrobení z 100% smrkového masivu se postarají o to, že si ji zamilujete na první pohled. V této vitríně najdete dostatek úložného prostoru pro své sbírky nebo dekorační předměty, což ji činí velmi praktickým kusem pro každý interiér.

Velký Úložný Prostor V Kombinaci S Elegantním Designem

Unis dřevěná rohová vitrína 00705 nabízí dostatek prostoru pro vaše dekorační předměty a sbírky, a to i v případě, že byste si chtěli nechat nějaký volný prostor pro další úpravy interiéru. Vitína má jedny prosklené dveře, které umožňují náhled na vystavené předměty, tři police a jednu zásuvku, což poskytuje velký úložný prostor. Dokonce máte možnost si objednat další zásuvku, pokud by byla potřeba. Jednotlivé police jsou také vyrobeny z masivního dřeva, stejně jako záda vitríny a dno zásuvky, což zajišťuje pevnost a stabilitu celé konstrukce.

Povrchová Úprava Dřevěné Vitríny

Unis dřevěná rohová vitrína 00705 je vybavena dekoračním voskem OSMO COLOR, který umožňuje zdůraznit přirozené kresby dřeva. Tento vosk je transparentní, odolný vůči vodě a nečistotám a neobsahuje žádné konzervační látky. Navíc je tento vosk zdravotně nezávadný, což je v dnešní době nezanedbatelné. Pokud si přejete objednat vitrínu bez povrchové úpravy, máte možnost si ji objednat v surovém stavu, abyste si na ni mohli aplikovat vlastní úpravy. Stejně tak máte také možnost objednat vnitřní povrchovou úpravu za příplatek 4%.

Vysoce Kvalitní Materiály Vyrobené S Láskou K Detailu

Unis dřevěná rohová vitrína 00705 je vyrobena z 100% smrkového masivu, což zajišťuje vysoce kvalitní a trvanlivý nábytek. Jednotlivé části vitríny jsou pečlivě vyvážené a zpracované s láskou ke každému detailu, což zajišťuje, že tento nábytek bude mít dlouhou životnost.

Z ávěr

Unis dřevěná rohová vitrína 00705 je skvělou volbou pro každý interiér díky svému minimalistickému designu a praktickému úložnému prostoru. Pokud si ji objednáte, můžete si být jisti, že získáte velmi kvalitní nábytek vyrobený z nejkvalitnějších materiálů. Pokud si přejete objednat tuto vitrínu, klikněte na odkaz níže a přesměrujte se na stránku produktu na webu Codina.cz, kde si ji můžete objednat ihned.

Tento kus nábytku bude dokonalým doplňkem každého interiéru

Unis dřevěná rohová vitrína 00705

Bezpečná a praktická konstrukce zajišťuje dlouhou životnost

Detail konstrukce dřevěné vitríny

Představte si své sbírky v této krásné vitríně

Vitr 
</p>
</div>
<footer class=

Publikováno
V rubrikách LIBFI